Çözüm EBYS, Filemaker framework’ü ile müşterilerine, özel yazılım çözümleri üretmektedir.

FileMaker Avantajı

FileMaker Platformu ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz. iPad, iPhone, Windows, Mac ve web için kuruluşunuzun benzersiz gereksinimlerini karşılayan özel çözümler kolayca oluşturulabilir. Verilerinizi yönetebilir, varlıklarınızı izleyebilir, projeleri düzenleyebilir, raporlar hazırlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. FileMaker Platformu ile iş akışlarınızı iyileştirecek, para tasarrufu sağlayacak ve genel verimliliği artıracaksınız.

Hızlı bir başlangıç yapın

Zaten sahip olduğunuz verileri alın veya FileMaker Pro ile sağlanan 16 profesyonel tasarımlı Başlangıç Çözümü'nden birini tercih edin. Uygulamanızı bunların üzerine inşa edebilirsiniz...

Çoklu platform paylaşımı

iPad, iPhone, Windows, Mac ve web kullanıcıları arasında aynı bilgilere erişebilir ve 100'lerce kullanıcıyla güvenli şekilde gerçek zamanlı olarak uygulamalarınızı paylaşabilirsiniz.

Sektör standardı entegrasyonu

SQL Server, MySQL ve Oracle veri kaynaklarıyla güvenli, iki yönlü bağlantılar oluşturabilirsiniz. FileMaker Pro, açık XML ve ODBC standartlarını da destekler.

Hareket halindeyken verileri güncelleyin

FileMaker Go ile verilerinize iPad ve iPhone'unuzdan erişebilir ve Çözümler FileMaker Server'da barındırıldığında ekibinizden anında güncellemeler alabilirsiniz.

İlişkili Makaleler