Çözüm EBYS; Apple Filemaker ile iPad ve iPhone çözümlerinde müşterilerine benzersiz, göz alıcı ve çok hızlı uygulamalar geliştirmektedir.

Filemaker GO

FileMaker Go, FileMaker çözümlerinizi iPad ve iPhone'da çalıştıran ve App Store bulunan ücretsiz bir uygulamadır. FileMaker Pro ile çözümler üretin, sonrasında hareket halindeyken ekibinizle kolayca bilgi paylaşmak için FileMaker Go kullanın. Bu mobil çözümler, FileMaker masaüstü çözümünün tüm gücüne ve becerilerine sahiptir. Depodaki envanteri kontrol etmek, müşteri ziyaretlerinde faturalar oluşturmak, saha denetimleri gerçekleştirmek ve daha fazlasını yapmak için FileMaker Go'yu kullanın.

En güncel bilgilere gerçek zamanlı erişim için, çözümlerinizi FileMaker Server ile barındırın. Bu seçenek için, yerel bir kablosuz veya hücre ağına erişimin yanı sıra eşzamanlı bağlantı satın alınması gerekmektedir. Çözümlerinizi çevrimdışı paylaşmak için ise iTunes Dosya Paylaşımı, e-posta veya AirDrop kullanarak dosyaları FileMaker Go'ya kopyalayın.

Ürüne Genel Bakış

FileMaker özellik desteği

FileMaker Go üzerinde portallar, Sekme Kontrolü ve Web Görüntüleyici gibi bildiğiniz özellikler çalışmaktadır. Çoğu betik adımında da Betik Tetikleyicileri ve hesaplama özellikleri de desteklenmektedir.

Veri yönetimi

iPad'inizde ve iPhone'unuzda veri toplayın, düzenleyin, arayın ve sıralayın.

Medya dosyası desteği

Fotoğraf, video çekin ve ses kaydı yapın, bunları direkt olarak çözümünüze ekleyin.

Raporlama

Dikkat çekici raporlar oluşturmak için tablolar ve grafikler kullanın. AirPrint kullanarak rapor ve form çıktıları alın.

İmza alımı

İmza alın ve iPad ve iPhone'dan çözümünüze ekleyin.

Barkod tarayıcı

FileMaker Go ile iPad ve iPhone'unuzu kullanarak otomatik olarak barkod tarayın, hiçbir eklentiye gerek yoktur.

Klavye tipleri

URL, numara, e-posta, telefon ve daha fazlası dâhil olmak üzere toplamak istediğiniz veri tiplerine uygun klavye seçin.

Başlangıç Çözümleri

Kişileri, varlıkları, faturaları ve daha fazlasını yönetmek için iPad ve iPhone için özel olarak yapılmış olan tasarımlara sahip FileMaker Pro içerisindeki profesyonel tasarımlı şablonları seçebilirsiniz.

Açılan Menüler

Birden fazla pencere açmadan, gruplanmış alanlar, bağlantılar ve diğer bilgileri görüntülemek için iOS stili pencereler kullanın.

Sürgülü kontrol

Ayrı sürgülü panellerdeki görüntüleri ve diğer verileri yönetin. Paneller arasında gezinmek için kaydırın.

Dışa veri aktarma

Verilerinizi Excel, CSV, TAB veya HTML dosyaları gibi formatlarda FileMaker Go'dan dışa aktarın.

Veritabanı şifreleme

Verileriniz, cihazınızda veya güçlü AES 256-bit şifreleme kullanarak FileMaker Server 14'te barındırıldığı sürece güvendedir — şifrelemenin etkinleştirilmesi için FileMaker Pro Advanced gerekir.

Dosya aktarımı

iOS Share Sheet'ten faydalanarak aynı cihaz üzerindeki iOS uygulamaları arasında dosya taşıyın ve diğer iOS cihazlarındaki uygulamalara dosya aktarmak için AirDrop kullanın.

Genel uygulama

FileMaker Go uygulaması hem iPad hem de iPhone için tasarlanmıştır.

İlişkili Makaleler